Гражданско Движение ''ДНЕС''

България

Начало / Актуално - България / Ето къде ЧЕЗ ще спир...
Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока



Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 януари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 януари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  УПИ VІ-1445, Варна, Жан Дьо Лафонтен, Жан Дьо Лафонтен, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кресна, Кресна, Майор Коста Паница/Толбухин, Методи Иванов, Методи Иванов, Окол, Перущица/19-та/, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Синеморец, Синеморец, ХV-78а Кв 54, Чешма II

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  София

На 15.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Методи Иванов, Окол, Свилен Миланов, Требето

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  XXY-1772 Кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, Махала Клисурска, Христо Смирненски, ХхіV-2265, Кв.158, Юрий Гагарин, Ягода

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ивайло

Община ВИТОША  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 15.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:  Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен Път, Околовръстен Път,Упи XXIx, Ралевица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Света Екатерина/Катюша/

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:  Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К.Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Бели Брег, Боровинка, Владая, Горелица, Малка Поляна, Равнище, Слънчев Залез, Спортист, Тополите, Чаладинка

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Никола Петков/П.Напетов/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Местност Черния Кос

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Родопски Извор, Фердинанд Урбих

На 16.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Ix-940, Kw. 28, Богомил Райнов, Борис Димовски, Бяло Поле, Иван Сусанин, Казбек, Мур, Проф.Велизар Велков, Родопски Извор, Синанишко Езеро

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  72-ра /Кв.Симеоново/, 75-та, Божур, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Черни Връх

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Иван Сусанин

На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Българска Легия, Ралевица

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Владая:  27-Ма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Калиница, Рудище, Сианит, Шипето

На 19.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  603-та/Витоша/, 7-Ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Синята Скала, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ.

На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Христо Иванов - Големия

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Арх.Петко Момчилов, ПИротска/Трети Април/, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Камен Андреев, Сердика, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гюешево/Ламби Кандев/ , Сердика, Шар Планина

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Райна Княгиня, Троян, Царибродска/Никола Шопов/

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Сердика

Община ИЗГРЕВ  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Еужен Поатие, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Драган Цанков

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Изток

Община ИЛИНДЕН  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ -  София:  Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница

Община ИСКЪР  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дим.Миленков, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Казичене:  Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен Път

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Околовръстен Път

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дим Миленков, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба, Дружба, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Долни Пасарел:  Градина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Казичене:  XXI-1300.1301.Кв.70, Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Кирил и Методи, Околовръстен Път, Околовръстна, Хан Аспарух/Кооперативна/

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Казичене:  Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, Общ.Димитър Благоев, Общ.Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239.6102.36, XXV-36, Кв. 79, Стария Искър, Троянов Път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ.

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба, Дружба 1

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Казичене:  Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо

На 18.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:15 - 16:30 ч./ -  София:  Алеко Туранджа/Ком.Манифест, Вардар, Красна Поляна I Част, Разсадника

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Вардар, Красна Поляна III Част, Разсадника, Рибен Буквар, Св.Тома/Марко Фридман/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Абоба, Акад.Иван Евстратиев Гешов, Акад.Иван Евстратиев Гешов

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов, Виктор Григорович

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Белите Брези

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Хайдушка Гора

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ами Буе, Битоля, Виктор Григорович

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:  1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, Кв.24

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Кремиковци Бл.4а Вх.А,Б,В

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:  1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв.28

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 17.01.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  София:  Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Желява:  24-ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стара Планина, Стефан Караджа

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София:  Околовръстен Път, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Кричим/Петко Енев/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Цанко Церковски

Община ЛЮЛИН  

На 15.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:20 - 15:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 2

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1

На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Волуяк:  35-та

На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 10

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 5

На 19.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:  Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Виднище / Горубляне, Горубляне, Искър / Горубляне, Минзухар, Младост, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Палма, Пловдивско Шосе, Селището, УПИ ІІІ-1266, Кв.82 М.Горубляне, Цветна Градина /Горубляне

На 16.01.2018 г. /09:15 - 13:30 ч.; 09:45 - 13:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Надежда 3

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 4

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 1

Община НОВИ ИСКЪР  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Войнеговци:  11884.5964.154, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн.Магарински Ливади, Местн.Чучурката, Местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:  359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци, с.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1

Община ОБОРИЩЕ  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Попова Шапка/Станка и Любен

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Оборище

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Васил Левски, Дунав

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  11-ти Август, Дондуков Корсаков Княз, Янко Сакъзов

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дондуков Корсаков Княз

На 19.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Екзарх Йосиф, Цар Симеон

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  736-та/Овча Купел/, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия

На 15.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Букет, Никола Петков/П.Напетов/

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  Вечерница, Смрика

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2

На 19.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  Овча Купел, Промишлена

Община ПАНЧАРЕВО  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 19.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Долни Пасарел:  113043, Акация, Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Самоковско Шосе, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър;

 Кокаляне:  Искър; Панчарево:  22-ра; София:  Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе, Пасарелски Язовир

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  101-ва, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Спортист/3-та/

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  114, Бистришка Четворка/68-Ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, М.Бялата Кал В.З Бункера

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  Бистришко Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона В Бл.1

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона В Бл.2

Община СЕРДИКА  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Банишора

Община СЛАТИНА  

На 17.01.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/, 523-та/Слатина/, 524-та/Слатина/, Георги Спасов/Съби Дичев/, Слатина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  595-та/Слатина/, Боян Магесник/Свилен Русев/, Иван Щерев, Кирил Божиков, Коста Петрунов, Слатина, Слатинска/Червена Армия/, Христо Смирненски

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Георги Пеячевич, Голаш, Загоричане, Николай Ракитин, Ситняково/Хр.Кабакчиев/

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Роглец

На 18.01.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  София:  Роглец, Слатина, Христо Смирненски

Община СРЕДЕЦ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян

На 15.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Патриарх Евтимий, Стефан Караджа

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриар Евтимий, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 16.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Юри Венелин

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриарх Евтимий, Раковски, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Добромир Хриз, Цар Иван Асен II

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Николай Ракитин

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:  Росарио/Пр.Хаджихристов/, Студентски Град

Община ТРИАДИЦА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Витоша

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Хайдушка Гора

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 15.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурище:  Ангел Кънчев, Божур, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Даме Груев, Дружба, Европа, Иван Вазов, Ком, Лазур, Люлин, Малина, Отец Паисий, Панайот Волов, ТП Мълния, УПИ IV-601,003, Кв.100, Христо Ботев, Шипка

На 17.01.2018 г. /10:00 - 19:45 ч./ -  Гурмазово

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гурмазово:  Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43

На 18.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:  Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ Ііі-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

Община Ботевград  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица:  Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци;

 Липница, Общ. Ботевград:  Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Ботевград

На 15.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  Йошовски Трап, Курорт Зелин, Плюскач, Цар Иван Шишман

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:  България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 15.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  ТП Кулинарен

На 16.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  1866 Година, Васил Левски, Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Илия Стоянов, Индустриална, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград:  М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, ПИ-037081, ПИк

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация до с. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Витиня

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:  ПИ №027070;

 Краево:  Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;

 Новачене, Общ. Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги с. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;

 Радотина:  Местност Дръстила, ПИ №055008;

 Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг:  Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  България, Индустриална Зона Помпа

На 19.01.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец:  Местност Могилата

 

ВИЖТЕ ПЪЛНИЯ СПИСЪК ТУК

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването. 

 

Източник: https://frognews.bg/