Гражданско Движение ''ДНЕС''

Спорт и любопитно

Начало / Актуално - Спорт и любопитно / ТВ програма и комент...
ТВ програма и коментаторите на Мондиал 2018

ТВ програма и коментаторите на Мондиал 2018



Мачовете от ХХI световно първенство по футбол ще се излъчват по два от каналите на Българската национална телевизия – БНТ 1 и БНТ HD. Всичките мачове, които ще се проведат в периода 14 юни – 15 юли, ще бъдат предавани директно.

Единствено БЛИЦ СПОРТ ви предлага пълната програма на националната телевизия, заедно с коментаторите на мачовете. Срещите ще бъдат коментирани от 10 журналисти от спортната редакция на БНТ и двама гости - Христо Стоичков и Андрей Демирев.

ГРУПОВА ФАЗА
ДАТА ДВУБОЙ ТЕЛЕВИЗИЯ КОМЕНТАТОР
14.06, 18:00, Гр. А Русия - С. Арабия БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
15.06, 15:00, Гр. А Египет - Уругвай БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов и Димитър Бошнаков
15.06, 18:00, Гр. В Мароко - Иран БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев и Робърт Лазаров
15.06, 21:00, Гр. В Испания - Португалия БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов и Андрей Демирев
16.06, 13:00, Гр. С Франция - Австралия БНТ 1, БНТ HD Калин Гугов и Росен Станчев
16:06, 16:00, Гр. D Аржентина - Исландия БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
16:06, 19:00, Гр. С Перу - Дания БНТ 1, БНТ HD Радостин Любомиров и Тодор Георгиев
16.06, 22:00, Гр. D Хърватия - Нигерия БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
17.06,15:00, Гр. Е Коста Рика - Сърбия БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов и Димитър Бошнаков
17.06, 18:00, Гр. F Германия - Мексико БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев и Христо Стоичков
17.06, 21:00, Гр. Е Бразилия - Швейцария БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов
18.06, 15:00, Гр. F Швеция - Ю. Корея БНТ 1, БНТ HD Радостин Любомиров
18.06, 18:00, Гр. G Белгия - Панама БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
18.06, 21:00, Гр. G Тунис - Англия БНТ 1, БНТ HD Калин Гугов
19.06, 15:00, Гр. Н Колумбия - Япония БНТ 1, БНТ HD Робърт Лазаров и Росен Станчев
19.06, 18:00, Гр. Н Полша - Сенегал БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев и Димитър Бошнаков
19.06, 21:00, Гр. А Русия - Египет БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
20.06, 15:00, Гр. В Португалия - Мароко БНТ 1, БНТ HD Калин Гугов
20.06, 18:00, Гр. А Уругвай - С. Арабия БНТ 1, БНТ HD Радостин Любомиров
20.06, 21:00, Гр. В Иран - Испания БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев и Тодор Георгиев
21.06, 15:00, Гр. С Дания - Австралия БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов и Димитър Бошнаков
21.06, 18:00, Гр. С Франция - Перу БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
21.06, 21:00, Гр. D Аржентина - Хърватия БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
22.06, 15:00, Гр. Е Бразилия - Коста Рика БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
22.06, 18:00, Гр. D Нигерия - Исландия БНТ 1, БНТ HD Радостин Любомиров
22.06, 21:00, Гр. Е Сърбия - Швейцария БНТ 1, БНТ HD Калин Гугов и Тодор Георгиев
23.06, 15:00, Гр. G Белгия - Тунис БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов
23.06, 18:00, Гр. F Ю. Корея - Мексико БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
23.06, 21:00, Гр. F Германия - Швеция БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев и Димитър Бошнаков
24.06, 15:00, Гр. G Англия - Панама БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
24.06, 18:00, Гр. Н Япония - Сенегал БНТ 1, БНТ HD Радостин Любомиров и Робърт Лазаров
24.06, 21:00, Гр. Н Полша - Колумбия БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев и Тодор Георгиев
25.06, 17:00, Гр. А Уругвай - Русия БНТ 1 Ивайло Ангелов
25.06, 17:00, Гр. А Саудитска Арабия - Египет БНТ HD Росен Станчев и Димитър Бошнаков
25.06, 21:00, Гр. В Иран - Португалия БНТ HD Робърт Лазаров
25.06, 21:00, Гр. В Испания - Мароко БНТ 1 Петър Иванов
26.06, 17:00, Гр. С Дания - Франция БНТ 1 Радостин Любомиров
26.06, 17:00, Гр. С Австралия - Перу БНТ HD Петър Иванов
26.06, 21:00, Гр. D Нигерия - Аржентина БНТ 1 Калин Гугов и Тодор Георгиев
26.06, 21:00, Гр. D Исландия - Хърватия БНТ HD Стефан Георгиев
27.06, 17:00, Гр. F Ю. Корея - Германия БНТ HD Робърт Лазаров и Росен Станчев
27.06, 17:00, Гр. F Мексико - Швеция БНТ 1 Радостин Любомиров
27.06, 21:00, Гр. Е Сърбия - Бразилия БНТ 1 Ивайло Ангелов
27.06, 21:00, Гр. Е Швейцария - Коста Рика БНТ HD Петър Иванов
28.06, 17:00, Гр. Н Япония - Полша БНТ 1 Радостин Любомиров
28.06, 17:00, Гр. Н Сенегал - Колумбия БНТ HD Калин Гугов и Росен Станчев
28.06, 21:00, Гр. G Англия - Белгия БНТ 1 Стефан Георгиев
28.06, 21:00, Гр. G Панама - Тунис БНТ HD Робърт Лазаров и Тодор Георгиев

 

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА
ДАТА ДВУБОЙ ТЕЛЕВИЗИЯ КОМЕНТАТОР
30.06, 17:00, 1/8-финал (50) Победител С - Втори D БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
30.06, 21:00, 1/8-финал (49) Победител А - Втори В БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
01.07, 17:00, 1/8-финал (51) Победител В - Втори А БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов
01.07, 21:00, 1/8-финал (52) Победител D - Втори С БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
02.07, 17:00, 1/8-финал (53) Победител Е - Втори F БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
02.07, 21:00, 1/8-финал (54) Победител G - Втори Н БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
03.07, 17:00, 1/8-финал (55), Победител F - Втори Е БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
03.07, 21:00, 1/8-финал (56) Победител Н - Втори G БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов
       
06.07, 17:00, 1/4-финал (57) Победител 49 - Победител 50 БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев
06.07, 21:00, 1/4-финал (58) Победител 53 - Победител 54 БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов
07.07, 17:00, 1/4-финал (59) Победител 55 - Победител 56 БНТ 1, БНТ HD Георги Славчев
07.07, 21:00, 1/4-финал (60) Победител 51 - Победител 52 БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов
       
10.07, 21:00, 1/2-финал (61) Победител 57 - Победител 58 БНТ 1, БНТ HD Стефан Георгиев и Ивайло Ангелов
11.07, 21:00, 1/2-финал (62) Победител 59 - Победител 60 БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов и Георги Славчев
       
14.07, 17:00, 3-то място Загубил 61 - Загубил 62 БНТ 1, БНТ HD Петър Иванов и Стефан Георгиев
15.07, 18:00, финал Победител 61 - Победител 62 БНТ 1, БНТ HD Ивайло Ангелов и Георги Славчев



Източник:https://www.blitz.bg/